Kamenná prodejna a osobní odběr po předchozí domluvě na tel.: 608 141 791 Děkujeme za pochopení

Ploty na klíč

Specializujeme se na montáže, opravy a stavby plotů na klíč. Provádíme veškeré činnosti spojené s realizací plotů a oplocení pozemků:

 • vytyčení a zaměření plotů
 • vrtání děr pro sloupky motorovým vrtákem
 • betonáž sloupků a vzpěr
 • montáž pletiva, průmyslových panelů nebo podhrabových desek
 • natažení stínící tkaniny
 • montáž bran a branek

Jak probíhá montáž plotu?

Realizace plotu na klíč probíhá až po odsouhlasení cenové nabídky. Tu zpracujeme na základě technické dokumentace, kterou nám můžete zaslat, nebo Váš pozemek přijedeme zaměřit. Po získání všech potřebných údajů přivezeme materiál a začneme se stavbou plotu. Přesně vyměříme výšku, směr a určíme rozteče pro sloupky. Stavba plotu a montáž oplocení trvá 5 - 7 dnů, záleží však na rozsáhlosti celého projektu a členitosti pozemku. 

Dodáváme a montujeme:

Pletivo čtyřhranné

Nejlevnější pletivo na českém trhu. Snadná montáž, klasický vzhled, dlouhá životnost!

Tradičně se používá pro oplocení zahrad, parků, rodinných domů, průmyslových objektů a sportovišť. Pletivo čtyřhranné se prodává bez zapleteného nebo se zapleteným napínacím drátem, pozinkované, poplastované zelené nebo poplastované antracit. Pletivo čtyřhranné má dlouhou životnost, barevnou stálost a je zcela bezúdržbové!

 • Výška pletiva: 100 cm, 125 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm
 • BND - bez zapleteného napínacího drátu nahoře a dole
 • SND - se zapleteným napínacím drátem nahoře a dole
 • Velikost oka: 50x50 mm
 • Barva: zelená RAL 6005, antracit RAL 7016
 • Povrchová úprava: zinek ZN
 • Barvy na objednávku: bílá RAL 9010, hnědá RAL 8017, černá RAL 9005, modrá RAL 5002, šedá RAL 7040, žlutá RAL 1021, červená RAL 3020

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Svařované pletivo

Svařované pletivo se používá při oplocení rodinných domů a zahrad s větší náročností na pevnost a estetický vzhled. Na rozdíl od běžného čtyřhranného pletiva jsou oka tohoto pletiva navzájem pevně svařená, a proto je pletivo pevnější a odolává tak výrazně lépe vandalismu a ničení například psy. Je méně tvarovatelné než čtyřhranné pletivo, a proto je obtížné jím oplotit nerovný pozemek s členitým terénem.

Svařované pletivo je lehké, barevně stálé, má moderní vzhled a je bezúdržbové. Montáž svařovaného pletiva probíhá velice snadno a rychle, nevyžaduje při tom speciální nářadí ani těžkou techniku. Montáž 100 m svařovaného pletiva lze zvládnout za jeden den.

 • H - plast: oko 50x100 mm, průměr drátu 2,5 mm
 • P - plast: oko 75x100 mm, průměr drátu 2,1 mm
 • V - plast: oko 50x50 mm, průměr drátu 2,5 mm
 • E - plast: oko 50x100 mm, průměr drátu 2,2 mm
 • Antracit: oko 50x100 mm, průměr drátu 2,4 mm
 • Pozinkované: oko 50x75 mm, průměr drátu 1,8 mm

 Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Panelové ploty 3D a 2D

Průmyslové oplocení 2D a 3D je velice pevné, barevně stálé, má moderní reprezentativní vzhled a je bezúdržbové!

Svařované plotové panely označované také jako plotové dílce nebo plotové sítě patří k nejpevnějším mezí drátěnými ploty. Nejčastěji se plotové dílce používají jako průmyslové oplocení, stejně tak i při oplocení moderních rodinných domů, parků, sportovišť, firemních objektů, škol a školek.

Označení 2D panel - je používané pro plotové panely se zdvojenými vodorovnými dráty, které zvyšují pevnost svařované sítě.

Označení 3D panel - je používané pro plotové panely s vodorovnými 3D prolisy (prohyby) ve spodní a horní části panelu, které zvyšují pevnost svařované sítě.

2D a 3D panely jsou vyrobené ze žárově zinkovaných drátů (vodorovné i svislé) a následně ošetřené technologií pollyester v barvě RAL 6005 nebo RAL 7016. Dráty mají průměr 4 - 6 mm a jsou bodově svařené o rozměrech oka 50x200 mm a 60x200 mm. Vrchní část plotové sítě je zakončená ostny o délce cca 3 cm, spodní část je zakončená vodorovným drátem. Dle potřeby lze plotové dílce usadit ostny nahoru a zabránit tak přelézání nebo dolů aby nedošlo k poranění dětí, například při oplocení škol a školek. Průmyslové pletivo lze montovat jak na kulaté sloupky o průměru 48 mm, tak i na hranaté sloupky o průměru 40x60 mm.

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Brány a branky

Montujeme plotové brány a branky na klíč. Zahradní brány a zahradní branky jsou vhodné především k plotům z klasického čtyřhranného pletiva a mají skvělý poměr kvality a ceny. Vchodové branky a vjezdové brány se hodí k oplocení zahrad, parků a sadů, rodinných domů i firemních objektů. Často jsou využívané u průmyslových areálů. Plotové brány a plotové branky máme v nabídce ve standardních rozměrech a ve stejné výšce jako námi prodávané pletivo.

Vyrábíme na zakázku atypické brány a branky libovolných rozměrů, povrchových úprav a barev!

Rám bran a branek je vyroben z kruhových zinkovaných profilů o průměru 38 mm a následně ošetřen kvalitní vrstvou vypalované práškové barvy. Díky využití špičkových materiálů je povrch branek a bran prakticky bezúdržbový. Dvojí povrchová úprava zvyšuje odolnost proti opotřebení a korozi a prodlužuje životnost. Křídla zahradní brány a zahradní branky jsou vypletená zeleným čtyřhranným pletivem. Součástí bran a branek jsou sloupky o průměru 60/3 mm, stavitelné panty, kliky a kování. Vložka FAB není součástí balení!

Plotová brána a branka OKO - zavírání na visací zámek (visací zámek není součástí balení)

Plotová brána a branka FAB - zavírání na cylindrickou vložku FAB (vložka FAB není součástí balení)

Samonosné pojezdové brány na elektrické pohony v současné době nedodáváme!

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Podhrabové desky

Betonové podhrabové desky jsou levnou a jednoduchou alternativou oproti jiným betonovým podezdívkám. Zabraňují prorůstání plevelu plotem a podhrabávání psem. Oproti jiným zdícím plotovým systémům jsou lehké, bezúdržbové a cenově výhodné. Podhrabové desky se vyrábí ve speciálních formách z vibrolitého betonu, mají hladký povrch a zkosené vrchní hrany. Podhrabové desky se usazují na kulaté nebo hranaté sloupky pomocí držáků a skvěle se hodí ke všem druhům oplocení!

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Stínící tkanina

Stínící tkanina na plot je levná a rychlá varianta jak odstínit pozemek, zahradu nebo balkon. Stínící textilie nebo stínící plachta Vám rychle a jednoduše zajistí soukromí na pozemku či zahradě. Stínicí tkanina šedá je hodně využívána pro zastínění balkonů nebo teras. Stínící síť 90% se používá na stavbách k zakrytí staveniště nebo lešení.

Výhodou je snadná a rychlá instalace, nízká cena, dlouhá životnost a barevná stálost!

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Plastové ploty

Plastový plot je náhražka za obvyklý dřevěný plaňkový plot. Plastové ploty jsou mimořádně odolné proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a vysokým teplotám (-30 až +70 °C). Plotovky z recyklovatelného plastu jsou určeny pro užití v těch nejnáročnějších podmínkách s minimálními požadavky na údržbu a téměř neomezenou životností!

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Oplocení z profilovaného plechu

Oplocení z profilovaného plechu je obzvlášť vhodné pro oplocení závodů, továren, průmyslových objektů a dalších důležitých budov. Ploty z profilovaného plechu jsou bezúdržbové, mají nadčasový vzhled a konstrukčně lehčí oproti tradičním betonovým plotům.

Profilovaný plech na plot je vyroben z vysoce kvalitní oceli třídy DX51, válcovaný za studena a galvanizovaný na obou stranách vrstvou zinku 275 g/m2. Poté je na ocelové jádro nanesena pasivační vrstva a jádro je dále opatřeno základním nátěrem a vrchní vrstvou v provedení Polyester P30.

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Ostnaté a žiletkové dráty

Ostnatý a žiletkový drát - slouží ke zvýšení zabezpečení oplocených objektů.

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!