Kamenná prodejna a osobní odběr po předchozí domluvě na tel.: 608 141 791 Děkujeme za pochopení

Panelové ploty 3D a 2D

Průmyslové oplocení 2D a 3D je velice pevné, barevně stálé, má moderní reprezentativní vzhled a je bezúdržbové!

Svařované plotové panely označované také jako plotové dílce nebo plotové sítě patří k nejpevnějším mezí drátěnými ploty. Nejčastěji se plotové dílce používají jako průmyslové oplocení, stejně tak i při oplocení moderních rodinných domů, parků, sportovišť, firemních objektů, škol a školek.

Označení 2D panel - je používané pro plotové panely se zdvojenými vodorovnými dráty, které zvyšují pevnost svařované sítě.

Označení 3D panel - je používané pro plotové panely s vodorovnými 3D prolisy (prohyby) ve spodní a horní části panelu, které zvyšují pevnost svařované sítě.

2D a 3D panely jsou vyrobené ze žárově zinkovaných drátů (vodorovné i svislé) a následně ošetřené technologií pollyester v barvě RAL 6005 nebo RAL 7016. Dráty mají průměr 4 - 6 mm a jsou bodově svařené o rozměrech oka 50x200 mm a 60x200 mm. Vrchní část plotové sítě je zakončená ostny o délce cca 3 cm, spodní část je zakončená vodorovným drátem. Dle potřeby lze plotové dílce usadit ostny nahoru a zabránit tak přelézání nebo dolů aby nedošlo k poranění dětí, například při oplocení škol a školek. Průmyslové pletivo lze montovat jak na kulaté sloupky o průměru 48 mm, tak i na hranaté sloupky o průměru 40x60 mm.

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!