Panelové ploty 3D a 2D

Průmyslové oplocení 2D a 3D je velice pevné, barevně stálé, má moderní reprezentativní vzhled a je bezúdržbové!

Svařované plotové panely označované také jako plotové dílce nebo plotové sítě patří k nejpevnějším mezí drátěnými ploty. Nejčastěji se plotové dílce používají jako průmyslové oplocení, stejně tak i při oplocení moderních rodinných domů, parků, sportovišť, firemních objektů, škol a školek.

Označení 2D panel - je používané pro plotové panely se zdvojenými vodorovnými dráty, které zvyšují pevnost svařované sítě.

Označení 3D panel - je používané pro plotové panely s vodorovnými 3D prolisy (prohyby) ve spodní a horní části panelu, které zvyšují pevnost svařované sítě.

2D a 3D panely jsou vyrobené ze žárově zinkovaných drátů (vodorovné i svislé) a následně ošetřené technologií pollyester v barvě RAL 6005 nebo RAL 7016. Dráty mají průměr 4 - 6 mm a jsou bodově svařené o rozměrech oka 50x200 mm a 60x200 mm. Vrchní část plotové sítě je zakončená ostny o délce cca 3 cm, spodní část je zakončená vodorovným drátem. Dle potřeby lze plotové dílce usadit ostny nahoru a zabránit tak přelézání nebo dolů aby nedošlo k poranění dětí, například při oplocení škol a školek. Průmyslové pletivo lze montovat jak na kulaté sloupky o průměru 48 mm, tak i na hranaté sloupky o průměru 40x60 mm.

Využijte možnost montáže plotu na klíč! Cenová kalkulace oplocení je zcela zdarma!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení